Vyberte stránku

O naší rodinné firmě

Máme více než dvacetileté zkušenosti s nástrojářstvím, vyvrtáváním extra hlubokých otvorů, zhotovováním temperace u forem, a hlavně výrobou hydrauliky. V roce 2015 jsme založili rodinnou společnost pro výrobu hydraulických bloků.

Co děláme?

E

Výroba hydraulických bloků

bez omezení složitosti, velikosti a hmotnosti bloku

E

Výroba hydraulických systémů

a funkčních částí hydraulických celků

E

Vyvrtávání extra hlubokých otvorů

klasické nástrojářství, přesné broušení

PROHYDRAL – Professional Hydraulics Alcer

Naše společnost vznikla v roce 2016 sloučením živností vedoucích pracovníků, kteří v oboru nástrojařství a výroby hydraulických bloků samostatně podnikali 20 let.

Naše původní zaměření – nástrojařství, výroba vstřikovacích a lisovacích forem (nástrojů), se časem a získáváním zkušeností, rozšířila o další produkty přesného obrábění – výroba hydraulických bloků a systémů.

Výroba hydraulických bloků je bez omezení složitosti, velikosti a hmotnosti bloku a v nadstandardní kvalitě bez kompromisů.

Více než 20 let pomáháme profesionálům dosáhnout svých cílů. Dáváme důraz na kvalitu, rychlost, efektivitu práce a komunikaci s klientem. Snažíme se naše klienty uspokojit nejen po stránce výrobní, ale i druhotnou kontrolou funkčnosti hydraulických bloků a systémů. Rádi Vám pomůžeme navrhnout správné řešení pro Vás a Váš projekt.

Kontaktujte nás
PROHYDRAL s.r.o.

IČO: 04737253, DIČ: CZ-04737253
Lelkova 797/18
721 00, Ostrava

+420 776 392 396

Miloslav Alčer - Technologie výroby, tvorba nabídek